- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON PIXMA IP8760,CANON PIXMA MG6360,CANON PIXMA MG7160,CANON PIXMA MG7560 Grey
(CLI651XLGY)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon PIXMA MG6360 All-in-One Photo Inkjet Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CLI651XLGY |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CLI-651XLGY |
| Product Name | CLI-651XLGY Ink Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Grey |
| Print Technology | Inkjet |
| Yield Type | Extra High |
| SKU | CLI651XLGY |
| Barcode # | 4960999905136 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0150kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





