- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON G6065 7,700 pages Cyan
(GI60C)
| SKU | GI60C |
| Barcode # | 4549292134254 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000224000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





