- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PG640XXL Black Ink Cart
CANON PIXMA MG2160,CANON PIXMA MG2260,CANON PIXMA MG3160,CANON PIXMA MG3260,CANON PIXMA MG4160,CANON PIXMA MG4260,CANON PIXMA MX376,CANON PIXMA MX436,CANON PIXMA MX516,CANON PIXMA MX396,CANON PIXMA MX456,CANON PIXMA MX526,CANON PIXMA MG3560,CANON PIXMA MX536,CANON PIXMA MX476,CANON PIXMA MG3660,CANON PIXMA TS5160
600 pages
Black
(PG640XXL)
| SKU | PG640XXL |
| Barcode # | 4960999792293 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0750kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.085m |
| Shipping Cubic | 0.000425000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





