- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PGI1600XL Black Ink Tank
CANON MAXIFY MB2060,CANON MAXIFY MB2160,CANON MAXIFY MB2360,CANON MAXIFY MB2760
1200 pages
Black
(PGI1600XLBK)
| SKU | PGI1600XLBK |
| Barcode # | 4549292003819 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0650kg |
| Shipping Width | 0.135m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.125m |
| Shipping Cubic | 0.000506000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





