Don't pay: $28.70
$27.00
SAVE $1.70 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON MAXIFY MB2060,CANON MAXIFY MB2160,CANON MAXIFY MB2360,CANON MAXIFY MB2760 900 pages Magenta
(PGI1600XLM)
| SKU | PGI1600XLM |
| Barcode # | 4549292004038 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0650kg |
| Shipping Width | 0.135m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.125m |
| Shipping Cubic | 0.000506000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





