Don't pay: $19.20
$19.00
SAVE $0.20 (1%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PGI1600 Yell Ink Tank
CANON MAXIFY MB2060,CANON MAXIFY MB2160,CANON MAXIFY MB2360,CANON MAXIFY MB2760
300 pages
Yellow
(PGI1600Y)
| SKU | PGI1600Y |
| Barcode # | 4549292004694 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0650kg |
| Shipping Width | 0.135m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000486000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





