- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON PIXMA IP7260,CANON PIXMA MG5460,CANON PIXMA MG6360,CANON PIXMA MX726,CANON PIXMA MX926,CANON PIXMA MG6460,CANON PIXMA MG5560,CANON PIXMA MG7160,CANON PIXMA IP8760,CANON PIXMA IX6860,CANON PIXMA MG6660,CANON PIXMA MG5660,CANON PIXMA MG7560 300 A4 Pages (ISO/IEC 24711) Black
(PGI650BK)
| SKU | PGI650BK |
| Barcode # | 4960999905532 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





