Don't pay: $26.40
$18.00
SAVE $8.40 (32%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PGI9 Photo Mag Ink Cart
CANON PIXMA PRO 9500
37 pages
Photo Magenta
(PGI9PM)
| SKU | PGI9PM |
| Barcode # | 4960999357270 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000390000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





