- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 200 4 HY Ink Value Pack - Compatible With EPSON EXPRESSION HOME XP100, EXPRESSION HOME XP200, EXPRESSION HOME XP300, EXPRESSION HOME XP310, EXPRESSION HOME XP400, EXPRESSION HOME XP410, WORKFORCE WF2510, WORKFORCE WF2520, WORKFORCE WF2530, WORKFORCE WF2540
(EPC13T201692)
Specifications
| Colour | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Printer Compatibility | Epson Expression Home XP-100, Epson Expression Home XP-200, Epson Expression Home XP-300, Epson Expression Home XP-310, Epson Expression Home XP-400, Epson Expression Home XP-410, Epson WorkForce WF-2510, Epson WorkForce WF-2520, Epson WorkForce WF-2530, Epson WorkForce WF-2540 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 450 pages |
| SKU | EPC13T201692 |
| Barcode # | 9314020611728 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000616000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






