Don't pay: $20.00
$18.00
SAVE $2.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T200292)
Specifications
| Colour | Cyan |
| Printer Compatibility | Epson Expression Home XP-100, Epson Expression Home XP-200, Epson Expression Home XP-300, Epson Expression Home XP-310, Epson Expression Home XP-400, Epson Expression Home XP-410, Epson WorkForce WF-2510, Epson WorkForce WF-2520, Epson WorkForce WF-2530, Epson WorkForce WF-2540 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 165 Pages |
| SKU | EPC13T200292 |
| Barcode # | 9314020611568 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000192000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






