- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
EPSON XP 4100,EPSON XP 3105,EPSON XP 3100,EPSON XP 2100,EPSON WF 2850,EPSON WF 2830,EPSON WF 2810
(C13T02X392)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | WorkForce WF-2830, WorkForce WF-2850, Expression Home XP-2100, WorkForce WF-2810 |
| Warranty | |
| Yield | High |
| SKU | C13T02X392 |
| Barcode # | 9314020631467 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000700000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






