- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 220 4 Ink Value Pack - Compatible With EPSON WF 2630, WF 2650, WF 2660
(EPC13T293692)
Specifications
| Colour | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Printer Compatibility | Epson WorkForce WF-2630, WF-2650, WF-2660 |
| Warranty | |
| Yield | 165 Pages |
| SKU | EPC13T293692 |
| Barcode # | 9314020617515 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000700000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






