Don't pay: $26.00
$25.00
SAVE $1.00 (4%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T252492)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | WorkForce WF-7620DTWF, WorkForce WF-3620, WorkForce WF-3620DWF, WorkForce WF-3640, WorkForce WF-3640DTWF, WorkForce WF-7110DTW, WorkForce WF-7610, WorkForce WF-7610DWF, WorkForce WF-7620, |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 300 Pages |
| SKU | EPC13T252492 |
| Barcode # | 9314020615122 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.116m |
| Shipping Cubic | 0.000186000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






