Don't pay: $69.00
$66.00
SAVE $3.00 (4%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T254192)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | Epson WorkForce WF-3640/3620/7610/7620 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 2200 pages |
| SKU | EPC13T254192 |
| Barcode # | 9314020614965 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






