Don't pay: $30.00
$27.00
SAVE $3.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T278392)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | Epson Expression Photo XP-850, Epson Expression Photo XP-950 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 740 Pages |
| SKU | EPC13T278392 |
| Barcode # | 9314020612442 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






