Don't pay: $22.00
$18.00
SAVE $4.00 (18%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T305292)
Specifications
| Colour | Cyan |
| Printer Compatibility | Expression Home XP-240, Expression Home XP-340, Expression Home XP-344, Expression Home XP-440 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | Standard Capacity |
| SKU | EPC13T305292 |
| Barcode # | 9314020619212 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.145m |
| Shipping Cubic | 0.000232000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






