- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T306492)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | Expression Home XP-240, Expression Home XP-340, Expression Home XP-344, Expression Home XP-440 |
| Warranty | |
| Yield | High Capacity |
| SKU | EPC13T306492 |
| Barcode # | 9314020619199 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.122m |
| Shipping Cubic | 0.000195000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






