Don't pay: $36.00
$33.00
SAVE $3.00 (8%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T01Y192)
Specifications
| Colour | Photo Black |
| Printer Compatibility | XP-6000 |
| Warranty | |
| Yield | High Capacity |
| SKU | EPC13T01Y192 |
| Barcode # | 9314020626760 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000324000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






