- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(C13T01M692)
Specifications
| Colour | Grey |
| Printer Compatibility | XP-15000 |
| Warranty | |
| Yield | High Capacity |
| SKU | C13T01M692 |
| Barcode # | 9314020624766 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.120m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






