Don't pay: $199.00
$95.00
SAVE $104.00 (52%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 5.0/2.4Ghz Wireless LAN Adapter - OT-WL06 - Wireless LAN Dongle, 5.0/2.4 Ghz - Compatible with Epson TMT88VI-I/TM-T82II-I/TM-T82IIII - C32C891324 - 12 Months Limited Warranty
(C32C891324)
Miscellaneous
| Device Supported | Printer |
General Information
| Product Type | Wi-Fi Adapter |
| Manufacturer Part Number | C32C891324 |
| Manufacturer Website Address | http://www.epson.com.au |
| Manufacturer | Epson Corporation |
| Product Model | OT-WL06 |
| Product Name | OT-WL06 Wi-Fi Adapter |
| Brand Name | Epson |
Technical Information
| ISM Band | Yes |
| UNII Band | Yes |
| ISM Maximum Frequency | 2.40 GHz |
| UNII Maximum Frequency | 5 GHz |
| SKU | C32C891324 |
| Barcode # | 0761809225468 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.190m |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






