- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(KENSINGTON-K33475WW)
| SKU | KENSINGTON-K33475WW |
| Barcode # | 85896334750 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000374000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





