Don't pay: $35.00
$24.00
SAVE $11.00 (31%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T676492)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | Epson WorkForce Pro WP-4530, Epson WorkForce Pro WP-4540 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 1200 Pages |
| SKU | EPC13T676492 |
| Barcode # | 9314020609831 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






