Don't pay: $82.00
$79.00
SAVE $3.00 (4%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 702 Standard Capacity DURABrite Ultra CMYK Ink Cartridge Pack - Black + Cyan + Magenta + Yellow Ink Cartridges - Compatible with WorkForce Pro WF-3720/WF-3725 - C13T344692 - 12 Months Limited Warranty
(EPC13T344692)
Specifications
| Colour | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Printer Compatibility | WF-3720/3725 |
| Warranty | |
| Yield | Standard |
| SKU | EPC13T344692 |
| Barcode # | 9314020626364 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






