Don't pay: $59.00
$58.00
SAVE $1.00 (2%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson 702XL High Capacity DURABrite Ultra Black Ink Cartridge - 2.5x More Prints than Standard Capacity Cartridges - Water Resistant - Highlighter Friendly - Compatible with WorkForce Pro WF-3720/WF-3725 - C13T345192 - 12 Months Limited Warranty
(EPC13T345192)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | WorkForce Pro WF-3720, WorkForce Pro WF-3725 |
| Warranty | |
| Yield | High Capacity |
| SKU | EPC13T345192 |
| Barcode # | 9314020623950 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






