- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(98-578-251)
Miscellaneous
| Application/Usage | Track |
General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
| Manufacturer Part Number | 98-578-251 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | Printer Bracket for Wall Track |
| Brand Name | Ergotron |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 907.2 g |
| Product Color | White |
Product Information
| Device Supported | Printer |
| Features | Cable Management |
| Flexible |
| SKU | 98-578-251 |
| Barcode # | 698833086836 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.360m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





