- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(98-111)
Miscellaneous
| Compatibility | Ergotron - MXV Dual Arm |
General Information
| Product Type | Grommet Mount |
| Manufacturer Part Number | 98-111 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | Grommet Mount for MXV Dual Arm |
| Brand Name | Ergotron |
Product Information
| Device Supported | Mounting Arm |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 499 g |
| Height | 4.5 cm |
| Width | 15 cm |
| Depth | 17 cm |
| Product Color | Silver |
| SKU | 98-111 |
| Barcode # | 698833062731 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 0.6000kg |
MANUFACTURER WARRANTY
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





