- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(97-488-055)
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility | Ergotron - 24-182-055, 24-186-055, 24-189-055, 24-194-055 Neo-Flex WorkSpace Carts |
General Information
| Product Type | Storage Basket |
| Manufacturer Part Number | 97-488-055 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | NF Basket and Handle Kit |
| Brand Name | Ergotron |
Physical Characteristics
| Height | 149.2 mm |
| Width | 336.6 mm |
| Depth | 79.4 mm |
| Product Color | Grey |
| Product Material | Plastic |
| Metal |
| SKU | 97-488-055 |
| Barcode # | 698833010442 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
MANUFACTURER WARRANTY
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





