- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(97-776-194)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Physical Characteristics
| Width | 20.3 cm |
| Depth | 10.2 cm |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| Product Color | Silver |
| Product Material | Metal |
General Information
| Product Type | Mounting Shelf |
| Manufacturer Part Number | 97-776-194 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Name | SV Camera Shelf for StyleView Carts |
| Brand Name | Ergotron |
Product Information
| Device Supported | Wall Mounting System |
| Webcam | |
| Video Conferencing Camera | |
| Display Cart | |
| Features | Sturdy |
| Maximum Load Capacity | 907.2 g |
| SKU | 97-776-194 |
| Barcode # | 698833039368 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
MANUFACTURER WARRANTY
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





