Don't pay: $34.00
$33.00
SAVE $1.00 (3%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Everki EKF871 Hard Shell Case for Laptops - Suits up to 13.3" - High Density Foam - Soft fine-felt inner lining - Adjustable and removeable shoulder strap - EKF871
(EKF871)
Everki EKF871 Hard Shell Case for Laptops - Suits up to 13.3" - High Density Foam - Soft fine-felt inner lining - Adjustable and removeable shoulder strap - EKF871
| SKU | EKF871 |
| Barcode # | 874933002635 |
| Brand | EVERKI |
| Shipping Weight | 1.4000kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.380m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.005510000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





