- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
STM Ace Vertical Super Cargo Notebook Case 11"-12" - Black - Polyester - Water Resistant - Clear ID pocket - Suitable for Laptops/Notebooks up to 12" - STM-117-175K-01

(STM-117-175K-01)
STM Ace Vertical Super Cargo Notebook Case 11"-12" - Black - Polyester - Water Resistant - Clear ID pocket - Suitable for Laptops/Notebooks up to 12" - STM-117-175K-01
| SKU | STM-117-175K-01 |
| Barcode # | 640947794107 |
| Brand | STM |
| Shipping Weight | 0.5700kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Shipping Cubic | 0.006992000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





