Don't pay: $36.00
$34.00
SAVE $2.00 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(3E5F8AA)
Specifications
| Compatible Size | refer HP QuickSpecs for detailed compatibility information |
| Product Type | Carry Bag |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | 3E5F8AA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.450m |
| Shipping Length | 0.050m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





