- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
STM Ace Always-on Cargo Laptop Bag (Notebook 13"-14") - Black - Double-layer protection - Clear ID pocket for personalisation and asset tagging - Water resistant 600D polyester main fabric with reinforced 1680D ballistic nylon - Includes removable and adjustable shoulder strap - STM-117-176M-01
(STM-117-176M-01)
STM Ace Always-on Cargo Laptop Bag (Notebook 13"-14") - Black - Double-layer protection - Clear ID pocket for personalisation and asset tagging - Water resistant 600D polyester main fabric with reinforced 1680D ballistic nylon - Includes removable and adjustable shoulder strap - STM-117-176M-01
| SKU | STM-117-176M-01 |
| Barcode # | 640947794381 |
| Brand | STM |
| Shipping Weight | 0.7400kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.005460000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





