Don't pay: $99.00
$29.00
SAVE $70.00 (71%)
Stock Availability
🟢Live
Only 2 left!
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
STM Swift Laptop Brief Bag - Designed for "Most" 15" to 16" Notebooks/Devices - Water Resistant Fabric - Quick Cam-Adjustable Removable Shoulder Strap - External Accessible Pockets - Luggage Pass-Through - Internal Pockets - Slingtech Protection - STM-117-268P-01 - Limited Product Lifetime Warranty
STM Swift Laptop Brief Bag for 15' to 16' Devices
(STM-117-268P-01)
| SKU | STM-117-268P-01 |
| Barcode # | 765951764721 |
| Brand | STM |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





