Don't pay: $48.20
$27.00
SAVE $21.20 (44%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Belkin F8N657 15.6" Simple Toploader Notebook Bag - Black
(F8N657)
Miscellaneous
| Application/Usage | Notebook |
General Information
| Product Type | Carrying Case |
| Manufacturer Part Number | F8N657 |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Model | F8N657 |
| Product Name | 15.6" Toploader Laptop Bag |
| Brand Name | Belkin |
Product Information
| Accessibility | Top Loading |
| Minimum Screen Size Supported | 39.6 cm (15.6") |
| Maximum Screen Size Supported | 40.6 cm (16") |
| Adjustable Strap | No |
| SKU | F8N657 |
| Barcode # | 722868837504 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.012845000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





