- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Everki Venue XL Premium RFID Mini Messenger Bag - 6.4L Capacity - Fits laptops up to 12.9" - RFID Protection - Felt-Lined and Extra Padded Device Pocket - Easy Access Phone Pocket - Premium Leather Accents - Wide, Ergonomic Shoulder Strap - High-Contrast Lining - Durable Zippers and Metal Pulls - EKS622XL
(EKS622XL)
Everki Venue XL Premium RFID Mini Messenger Bag - 6.4L Capacity - Fits laptops up to 12.9" - RFID Protection - Felt-Lined and Extra Padded Device Pocket - Easy Access Phone Pocket - Premium Leather Accents - Wide, Ergonomic Shoulder Strap - High-Contrast Lining - Durable Zippers and Metal Pulls - EKS622XL
| SKU | EKS622XL |
| Barcode # | 874933002406 |
| Brand | EVERKI |
| Shipping Weight | 3.6000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.420m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.014280000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





