Don't pay: $40.00
$18.00
SAVE $22.00 (55%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
The Intellect Backpack offers great value and protection in a side loading, padded laptop compartment with quick access pocket for storing your accessories. Compatibility – Fits laptops with screens up to 15.6' Functionality – Side loading design with padded laptop compartment; Zipped quick access accessory pocket; padded and adjustable shoulder straps. Material – Durable Polyester Colour – Black Device Compatibility – Up to 15.6' laptops Exterior Dimensions – 32.0 x 12.0 x 48.0 cm Warranty – 1 Year Limited Warranty Weight – 0.46kg
(TBB565GL)
| SKU | TBB565GL |
| Barcode # | 92636313852 |
| Brand | TARGUS |
| Shipping Weight | 0.4600kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.446m |
| Shipping Cubic | 0.007359000m3 |
12
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





