Don't pay: $69.00
$59.00
SAVE $10.00 (14%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP B250 PC Mounting Bracket
(8RA46AA)
Miscellaneous
| Compatibility |
HP P-Series Monitors: |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 505 g |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Mounting Bracket |
| Brand Name | HP |
Product Information
| Device Supported | Monitor |
| Chromebox | |
| Workstation | |
| Mini PC | |
| Thin Client |
| SKU | 8RA46AA |
| Barcode # | 194441689624 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.7300kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





