- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
KP400 SWITCHABLE KEYBOARD
Features
Product Specifications
Manuals & Support
(KENSINGTON-K72322)
| SKU | KENSINGTON-K72322 |
| Barcode # | 85896723226 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 3.000m |
| Shipping Length | 0.462m |
| Shipping Cubic | 0.235620000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





