Don't pay: $159.00
$158.00
SAVE $1.00 (1%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
- Logitech MX Keys MINI Wireless Illuminated Keyboard
- Graphite
- Compatibility: Compatible with Logi Bolt USB Receiver (not included)
- Bluetooth
- Wireless Range: 10 Metres
- Backlighting
- USB-C rechargeable
- On/Off power switch
(920-010505)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | Bluetooth |
| Dimensions | 131.95 x 295.99 x 20.97 mm |
| Interface | Bluetooth |
| Mouse Bundle | No |
| Operating System | |
| Series | MX Keys Mini |
| Supported OS | |
| Warranty | 1 Year Limited Hardware Warranty |
| Weight | 506.4g |
| SKU | 920-010505 |
| Barcode # | 97855169655 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.6700kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





