- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

MULTI-DEVICE DUAL WIRELESS COMPACT KEYBOARD - SILVER
(K75504US)
| Brand | Kensington |
|---|---|
| Item model number | K75504US |
| Operating System | Chrome OS |
| Item Weight | 1.08 pounds |
| Package Dimensions | 13.03 x 6.22 x 1.81 inches |
| Color | Silver |
| Manufacturer | Kensington |
| ASIN | B08H4C1RVQ |
| Date First Available | September 1, 2020 |
| SKU | K75504US |
| Barcode # | 85896755043 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Type | TYPE: WIRELESS KEYBOARDS |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





