- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

PRO FIT ERGONOMIC WIRELESS KEYBOARD - GREY
(K75402US)
| Brand | Kensington |
|---|---|
| Item model number | K75402US |
| Item Weight | 2 pounds |
| Product Dimensions | 18.98 x 9.92 x 1.5 inches |
| Item Dimensions LxWxH | 18.98 x 9.92 x 1.5 inches |
| Color | Grey |
| Batteries | 2 AAA batteries required. (included) |
| Manufacturer | Kensington |
| ASIN | B07XGD3TKH |
| SKU | K75402US |
| Barcode # | 85896754022 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Type | TYPE: WIRELESS KEYBOARDS |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





