- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(T4H-00004)
| SKU | T4H-00004 |
| Barcode # | 885370228496 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.2100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





