- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
NETGEAR S3300-28X - ProSAFE 24-port Gigabit Stackable Smart Switch, 4x10G ports (2x RJ45 & 2x SFP+)




(GS728TX)






| SKU | GS728TX |
| Barcode # | 606449102987 |
| Brand | Netgear |
| Shipping Weight | 4.2900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.570m |
| Shipping Cubic | 0.002850000m3 |
- Manufacturer Warranty
- Limited Product Lifetime Warranty
- Manufacturer Contact Info
- http://www.netgear.com.au/
(02) 8117 6800
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






