Don't pay: $209.00
$144.00
SAVE $65.00 (31%)
You Might Want To Add
Kyocera TK-5494M Magenta Toner Cartridge 2,40
Kyocera TK-5494Y Yellow Toner Cartridge 2,400
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA MA2101CFX,KYOCERA MA2101CWFX,KYOCERA PA2101CX,KYOCERA PA2101CWX
Yield
2,400 pages
(TK-5494C)
- High page yield of 2400 pages for extended printing between replacements
- Genuine KYOCERA cartridge ensuring optimal printer performance and warranty protection
- Compatible with MA2101CWFX, MA2101CFX, PA2101CWX and PA2101CX models
- Vibrant cyan colour output for professional-quality documents and marketing materials
- Reliable performance backed by KYOCERA's quality standards
| Colour | Cyan |
| Page Yield | 2400 pages |
| Cartridge Type | Toner |
| Compatible Models | MA2101CWFX, MA2101CFX, PA2101CWX, PA2101CX |
| Manufacturer | KYOCERA |
| SKU | TK-5494C |
| SKU | TK-5494C |
| Barcode # | 632983088623 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.190m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





