Don't pay: $209.00
$144.00
SAVE $65.00 (31%)
You Might Want To Add
Kyocera TK-5494K Black Toner Cartridge 2,800
Kyocera TK-5494Y Yellow Toner Cartridge 2,400
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA MA2101CFX,KYOCERA MA2101CWFX,KYOCERA PA2101CX,KYOCERA PA2101CWX
Yield
2,400 pages
(TK-5494M)
- High page yield of 2400 pages for extended printing between replacements
- Genuine KYOCERA toner ensures optimal print quality and device compatibility
- Compatible with KYOCERA MA2101CWFX, MA2101CFX, PA2101CWX and PA2101CX models
- Vibrant magenta colour output for professional documents and graphics
- Reduces printing costs through extended cartridge life
| Colour | Magenta |
| Page Yield | 2400 pages |
| Compatible Models | MA2101CWFX, MA2101CFX, PA2101CWX, PA2101CX |
| Product Type | Toner Cartridge |
| Brand | KYOCERA |
| SKU | TK-5494M |
| SKU | TK-5494M |
| Barcode # | 632983088500 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.190m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





