- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDCZ48-032G)
Specifications
| Capacity | 32GB |
| Connector Type | USB 3.0 |
| ConnectorType | USB 3.0 |
| Security | SecureAccess software (included) |
| Series | |
| Transfer Speed | up to 100 MB/s (read) |
| Warranty | 5 Year Limited |
| SKU | SDCZ48-032G |
| Barcode # | 619659102166 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





