Don't pay: $45.00
$25.00
SAVE $20.00 (44%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACH124US)
Physical Characteristics
| Form Factor | External |
Technical Information
| Host Interface | USB |
Interfaces/Ports
| Total Number of USB Ports | 4 |
| Number of USB 3.0 Ports | 4 |
General Information
| Product Type | USB Hub |
| Manufacturer Part Number | ACH124US |
| Manufacturer Website Address | http://www.targus.com/au |
| Manufacturer | Targus Group International |
| Product Name | 4-port USB Hub |
| Brand Name | Targus |
| SKU | ACH124US |
| Barcode # | 92636307653 |
| Brand | TARGUS |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000950000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





