- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(USB-UPH110K)
Mbeat 4 Port USB 2.0 Hub - Speed up to 480Mbps - Ultra portable design
| SKU | USB-UPH110K |
| Barcode # | 9346396000875 |
| Brand | MBEAT |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000308000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





