- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
_x000D_
The peripheral focus can be given to a computer manually by using pushbuttons on the switch, using the software-based configuration utility, or by the Auto Switch function._x000D_
Compatible with both Windows and Mac, and with multifunction printer support, the US421A is the ideal way to share the latest USB 2.0 peripherals in a multimedia office environment.
(US421A-AT)
ATEN US421A 4 Port USB 2.0 Peripheral Switch with Auto Switching
| SKU | US421A-AT |
| Barcode # | 672792001888 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.002625000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





