Don't pay: $57.90
$44.00
SAVE $13.90 (24%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(US424-AT)
Specifications
| Compatible Size | |
| Product Type | 4 port USB sharing device |
| Warranty | 2 Years |
| Computer Connections | 4 |
| LEDs Selected | 2 (Green / Orange) |
| Port Selection | Remote port selector |
| SKU | US424-AT |
| Barcode # | 672792003806 |
| Brand | ATEN |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001650000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





